Write a comment

Comments: 5
 • #1

  Artur (Friday, 13 September 2013 11:34)

  Obraz przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Pomoc autorki w doborze materiału i ekspresowej realizacji, dodają jeszcze rzetelności całemu przedsięwzięciu. To było moje pierwsze, ale na pewno nie ostatnie zamówienie. Tak trzymać!

 • #2

  Michał (Thursday, 10 October 2013 20:19)

  Obraz piękny! Szybko malowany, Perfekcja, zamawiać i się nie zastanawiać (zwłaszcza że cena jest bardzo dobra!). To nie będzie na pewno moje ostatnie zamówienie.

 • #3

  Asia (Wednesday, 16 October 2013 21:18)

  Złożenie zamówienia u tej Pani, to prawdziwa przyjemność. Doskonały kontakt i prawdziwie profesjonalne podejście do potencjalnego klienta sprawia, że cała transakcja przebiega w bardzo uprzejmej atmosferze. Co więcej, czas wykonania obrazu był zaskakująco krótki, a efekt końcowy pozostawia nieodpartą chęć złożenia kolejnego zamówienia :) Szczerze polecam i namawiam każdego, kto jeszcze się waha.

 • #4

  Michał S. (Tuesday, 10 December 2013 12:48)

  Obrazy wykonane na bardzo wysokim, zadowalającym poziomie. Brak słów, aby wyrazić wrażenia, jakie wywarły na mnie. Ma się nieodpartą chęć złożenia następnego zamówienia. Rewelacyjny kontakt oraz omówienie szczegółów powstawania obrazu. Podejście profesjonalne. Oby tak dalej. Polecam gorąco, bez wahania.

 • #5

  Krzysiek (Sunday, 02 February 2014 11:21)

  Zamówiłem portret i nie spodziewałem się, że będzie on aż tak przypominał mi osobę, którą dałem do namalowania. Jestem pod wielkim wrażeniem, że można takie coś zrobić tylko za pomocą ołówka. Dzięki ci Daria, polecam i namawiam każdego do oddania zdjęcia, a ta dziewczyna wykona z nim cuda.