Każde zamówienie wymaga szczegółowego omówienia z klientem. Staram się w miarę szybko i skutecznie odpisywać na każdą wiadomość.

Proszę o zapoznanie się z podanymi poniżej wytycznymi dotyczącymi całej procedury, bardzo ułatwia to dalszą współpracę.

 

 


 

Oprawa: Obrazy oprawiam opcjonalnie w antyramy szklane lub plexi, w ofercie również oprawa typu passe-partout i zwykła rama. Możliwy jest również zakup obrazu bez ramy (wysyłany w kopercie bąbelkowej i kartonie, dotyczy to wyłącznie dla obrazów w ołówku). Oprawa do uzgodnienia przy składaniu zamówienia. 

Każdy obraz jest zabezpieczony fiksatywą (w razie potrzeby wymiany ramy w przyszlości (ewentualnego stłuczenia szklanej) można bez szkody dla obrazu założyć nową.


Czas oczekiwania: około 7 dni roboczych dla jednego portretu jednej postaci od daty wpłynięcia zaliczki. Za dopłatą w razie potrzeby czas oczekiwania można skrócić.

 

Procedura zamawiania wygląda następująco:-składasz zamówienie (wybierasz sposób oprawienia i wysyłasz na maila zdjęcie/a spełniające powyższe warunki: jeśli zdjęcie jest mało ostre, lub nie spełnia kryteriów, od razu o tym powiadamiam) - w przypadku wysłania większej ilości zdjęć ustalamy, z którego powstanie portret (nie ma możliwości wycofania się z dokonanego wyboru po ukończeniu portretu) 

-na moje konto przelewasz zaliczkę w wysokości 50% ceny portretu (niestety do takiej procedury zmusili mnie sami klienci, którzy zamawiali portrety dla żartu, a potem znikali bez śladu)

-propozycję gotowego portretu wysyłam do akceptacji mailowo

-wpłacasz resztę należności 

-wysyłam portret wybranym przez Ciebie sposobem, lub umawiamy się na odbiór osobisty 

-wysyłam potwierdzenie nadania paczki

-proszę mailowo o ocenę współpracy

 

 

zawsze w tej kolejności!

 

W razie problemów z płatnością/ewentualnych obaw każde z zamówień mogę wystawić jako gotowy produkt na allegro, przy czym należy się liczyć z nieco wyższym kosztem ze względu na prowizję.